Rijschool in De Bilt: betrouwbaar en voordelig

Ben jij woonachtig in de regio Utrecht en ben je op zoek naar een goede rijschool Utrecht? Kies dan voor Rijschool Galgenwaard. Een professionele rijschool in De Bilt voor kwalitatief goede lessen van ervaren rijinstructeurs. Ons slagingspercentage ligt erg hoog. Tussen de 64% en 68% van onze leerlingen slaagt in één keer. Neem nu contact met ons op en profiteer van een gratis proefles waarin onze instructeur bekijkt hoeveel lessen jij nodig hebt voordat je klaar bent om vol zelfvertrouwen op te gaan voor het examen.

Rijles De Bilt: Kies voor kwaliteit

Kies je voor Rijschool Galgenwaard, dan kies je voor kwaliteit. Goede rijlessen die worden aangeboden in verschillende vormen. Kies bijvoorbeeld voor een opfriscursus van een paar lessen of een van onze voordelige pakketten inclusief praktijkexamen. Heb je haast en wil je je rijbewijs binnen tien dagen halen? Ook dat kan bij Rijschool Galgenwaard. Bij ons heb je geen lange wachttijden en kun je snel op voor je examen of tussentijdse toets.

Ben je student en wil je binnenkort starten met rijles? Bij ons profiteren studenten altijd van 10%korting. Dat is mooi meegenomen toch?!

Voordelen van Rijschool Galgenwaard

Naast onze ervaren instructeurs, studentenkorting en lessen op maat biedt Rijschool Galgenwaard nog meer voordelen aan:

  • Examengarantie
  • Mogelijkheid om in termijnen, zonder rente, te betalen
  • Geen inschrijf- en administratiekosten
  • Verschillende soorten spoedopleidingen
  • Rijles ook ‘s avonds en in het weekend
  • We halen je op van huis of van je werk

Goede lessen bij Rijschool De Bilt

Kies voor kwaliteit wanneer je kiest voor autorijlessen in De Bilt. Persoonlijke aandacht, goede adviezen en hierdoor jezelf snel ontwikkelen tot volwaardig chauffeur. Dat wil toch iedereen? Onze rijlessen zijn gewoon goed en altijd aangepast aan jouw tempo. Wil je een spoedcursus volgen zodat je binnen tien dagen al op kunt voor je examen? Zorg dan je dat je in bezit bent van een geldig theorie-certificaat.

Start nu met rijlessen in De Bilt

Ben je klaar om te starten met rijlessen in De Bilt? Neem gerust telefonisch contact met ons op via telefoonnummer 030-2800882. Veel vragen worden ook beantwoord op onze veelgestelde vragen pagina. Wil je je direct aanmelden voor een Gratis proefles? Neem dan contact met ons op.

 

Misschien zijn deze pagina’s ook interessant voor jou:

Rijschool Utrecht | Rijlessen Utrecht | | Autorijschool Utrecht | Rijbewijs studentenkorting | Goedkoopste rijschool Utrecht